שעות פעילות:

יום א - יום ה ( 9:00-18:00 ) 

תוכנית חסכון

בימים בהם הריבית נמוכה והרווח נשחק לו מחודש לחודש אנו מציעים לכם לבחור בחלופות אחרות – אנחנו ב Wi מציעים לכם תכניות חיסכון בחברות הביטוח ו/או בבתי ההשקעות לעומת חיסכון בבנק :

"חברות ביטוח לא מוכרות רק כביטוח: הן מציעות גם תוכניות חיסכון, עם כמה יתרונות לא מבוטלים בהשוואה לתנאים שתקבלו בבנק. כמה עולה?, אילו הטבות מס ייחודיות ניתנות למי שחצה את גיל 63? למה הפוליסות מתאימות גם לילדים?

בשנים האחרונות התפתח בבתי ההשקעות וגם בחברות הביטוח תחום פוליסות החיסכון שעשוי להוות אלטרנטיבה טובה לאפיקי ההשקעה והחסכון הנפוצים, כמו קרן נאמנות או ניהול תיקים. לפוליסות חיסכון אלה יתרון בעיקר בחיסכון במנות קטנות לילדים, ובהטבות מס למבוגרים. הפוליסות מציעות מסלולים שונים, כמו מסלול מניות, איגרות חוב,מסלולים שקלים ומסלולים צמודים למדד. כמובן שכל מסלול מאופיין ברמת הסיכון שונה.

אז בעצם איפה כדאי לחסוך כסף ולמה ? רובנו חושבים שהבנק זה המקום הנכון עבורנו, האמנם ?

בימים שבהם הריבית נמוכה והרווח מצטמצם וקטן לו מחודש לחודש – מתברר שיש אפשרויות נוספות.

 אתה חוסך בהוראת קבע לבנק?

 יש לך סכום כסף שנמצא באחת מקופות החיסכון הבנק?

לא מרוצה מהתשואה?

אם כך , אתה חייב לבדוק איתנו אלטרנטיבה נוספת.

חברות הביטוח ובתי ההשקעות פתחו מסלולי חיסכון בתנאים אטרקטיביים ,

עד כמה זה משתלם ולמי בדיוק זה מתאים?

כיום יש לך את האפשרות לחסוך בפוליסת חיסכון פיננסית באמצעות חברת ביטוח. פוליסת החיסכון הינה מכשיר פיננסי חדשני המאפשר לך ליהנות מניהול בהתאמה אישית וממגוון רחב של יתרונות. ניתן לבצע הוראות קבע החל ממאות שקלים וכן בהפקדות חד פעמיות של אלפי שקלים בודדים.

חשוב לזכור ! חסכון זה הוא נזיל – ללא התחייבות 'לסגור' את הכספים לתקופה מסוימת , בעל מגוון ופיזור רחב של אפיקי השקעה המאפשר ללקוח להתאים השקעותיו לכל מצב שוק.ניתן לשלב בין מספר מסלולים , ניתן לפזר את החיסכון בין אפיקי ההשקעה השונים ולשלבם עם: אג'ח מדינה , אג'ח קונצרני , מניות וכייוצ"ב .ניתן לעבור בין מסלולי השקעה בכל עת וללא עלויות.

יתרונות נוספים לחוסכים :

– אין עלויות הקמה .

– המעבר בין המסלולים גמישים .

– אין התחייבות לזמן החיסכון.

– פדיון הכספים בצורה הכי נוחה עבורך .

– ניתן לקבל הטבות מס עבור ההפקדות .

לפגישת ייעוץ ללא עלות התקשרו: 03-5328782 או    השאירו פרטים>>  

טואול - בניית אתרים