שעות פעילות:

יום א - יום ה ( 9:00-18:00 ) 

אודות החברה

וילצ'ינסקי ביטוח פנסיה ופיננסים הוקמה ב 2014  ומתמחה במציאת פתרונות יצירתיים וטובים בכל תחומי הביטוח ללקוחות השונים ,אנו  דואגים לצרכיו של כל לקוח הן הפרטי והן העסקי תוך  שימת דגש על מקצועיות אמינות ויושרה מתאימים ויוצרים עבור כל לקוח את המוצר המתאים ביותר לצרכיו הוא.  

אנו יודעים כי ניהול התיק הפרטי והמשפחתי בתחומי הביטוח השונים הינו מורכב ומסועף ומהווה כחלק מההוצאה של כל משפחה בישראל .

לנו חשוב שניהול הסיכונים בתחום הביטוח, הפנסיה והפיננסים ינוהלו נכון יבוקרו ויותאמו לצרכים ולאופי האישי של כל לקוח . .


שיטת העבודה בסוכנות :  

לנו חשוב ללוות אותכם תמיד , הן בתקופות טובות וגם בפחות האינטרס שלנו הוא משותף

חשוב לנו לתת לכם את התנאים הטובים ביותר הן מבחינת הצורך הביטוחי ודמי ניהול ולא בתנאים שטובים לחברות הביטוח ולרווחיות שלהם, אלא לרווחיות שלכם.  

התהליך כולל 4 שלבים :

1.      הכרות ואפיון צרכים : בפגישת היכרות אנו נסקור ביחד איתכם את כל הנכסים הפיננסים הפנסיונים ואת תיק הביטוח  אשר ברשותכם, נקבע מטרות כלליות לטווח הארוך ונאפיין יחד את אסטרטגית ההשקעות וניהול הסיכונים  המתאים לכם.

2.      הגשת הצעה ערך  : בעזרת כלי ניתוח מתקדמים, אנו מגבשים תוכנית עבודה לתיק הנכסים שברשותכם על מנת לעמוד במטרות שקבענו יחד, לנצל הטבות מס ולהוזיל עלויות במידה וניתן.

3.      ביצוע שינויים יחד : ביצוע אופטימיזציה לתיק הנכסים שלכם יתבצע במספר שלבים ויכלול מידה של בירוקרטיה. אנו נלווה אתכם בכל התהליך ונעדכן אתכם בסיום כל שלב.

4.      מעקב ובקרה : אנו נבצע מעקב הדוק אחר תיק הנכסים שלכם ונרתיע בפניכם במקרים של שינויים בחקיקה, הטבות מס חדשות או אירועים בלתי צפויים בשוק ההון.

 

בין לקוחותינו הפרטיים והעסקיים נמנים חברות הייטק , חברות ייצור ותעשייה , עורכי דין , רואי חשבון , מנהלי השקעות בנקאיים, מכללות, סגל דיפלומטיים נציגים ועובדי שגרירויות בישראל, וקהל יעד גדול של האוכלוסיה העצמאית אשר חרטנו על דגלינו לדאוג ולתת גם לה את השירות, הליווי והתנאים הטובים ביותר.

 


נשמח להיפגש להכיר ולהתאים גם לכם את מבנה התיק הנכון ביותר עבורכם 

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? נשמח לעמוד לרשותכם

טואול - בניית אתרים