ביטוחים

תכנון פיננסי

פתרונות ביטוח

תכנון פרישה

ליווי וטיפול בעצמאים ומעסיקים

השקעות אלטרנטיביות

הרצאות לחברות פרטיות ומעסיקים

ביטוח חיים

ביטוח חיים מעניק פיצוי כספי למשפחת המבוטח או כפיצוי חד פעמי או כקצבה חודשית במקרה, של פטירה כאשר הפיצוי מבטיח למשפחה יכולת קיום לטווח ארוך ושמירה על רמת חיים סבירה במקרה של פטירת המבוטח חו”ח.

סכום הביטוח נקבע ע”י המבוטח בעת רכישת הפוליסה, והוא מגדיר את המוטבים שיקבלו את הסכום החד פעמי/הקצבתי לאחר מותו חו”ח.

בעת עריכת הביטוח כדאי לקחת בחשבון שיקולים כמו שכר המבוטח ,מס’ הילדים, גיל הילדים, האפשרות של המשפחה להסתמך על מפרנס אחד קיטון צפוי בהכנסתו של המפרנס היחיד צרכים עתידיים של הילדים

כגון : תשלום לגנים, קייטנות, חוגים, לימודים גבוהים, מימון חתונה, דירה ועוד.

אנו בwi משווקים תוכניות ביטוח חיים (“ריסק”) של חברות הביטוח המובילות ומספקים לכל לקוח תוכנית ביטוח המתאימה ליכולתו ולצרכיו, בראייה כוללת של צרכי הקיום שלו ושל משפחתו.

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות – איך זה עובד?

לא מרגישים טוב? המזוודה לא הגיעה? התקשרו אלינו, ונטען את הכרטיס במקום, כדי שתוכלו לשלם לרופא או לקנות מה שצריך עד שיגיעו המזוודות.

 תוכנית ביטוח הנסיעות שלנו מכסה את כל הצרכים שלכם בחו”ל:

פטור מהשתתפות עצמית, בכל השירותים הרפואיים עליהם תשלמו באמצעות הכרטיס.

הטסה רפואית לישראל, בליווי צוות וציוד רפואי.

פינוי אווירי ממקום האירוע.

גבול אחריות גבוה במיוחד – 2,500,000$.

כיסוי במקרה של רעידת אדמה.
• מוקד חירום וסיוע למבוטח ולבני משפחתו – 24 שעות ביממה.

 • חדר רופאים טלפוני בעברית – 24 שעות ביממה.
 • התאמה אישית של התכנית, באמצעות הרחבות בתשלום:
 • כל סוגי הטיולים – כולל טיולי תרמילאים, ספורט אתגרי וסקי.
 • כל מצב רפואי – כגון, הריון והחמרה של מצב רפואי קיים.
 • צוות איתור וחילוץ בכוננות – 24 שעות ביממה (לזכאים לכיסוי).

ועכשיו גם כיסוי לקורונה : 

 • כיסוי לביטול נסיעה למאומת 
 • כיסוי לביטול נסיעה עקב סירוב להעלותו לטיסה 
 • כיסוי לדרישת בידוד בחו”ל לחולה מאומת הארכת שהייה 
 • כיסוי לדרישת בידוד בחו”ל ללא מאומת הארכת שהייה 
 • כיסוי לדרישת בידוד במהלך תקופת הביטוח 

ביטוח סיעוד בריאות ומחלות קשות

ביטוח סיעוד

הוא ביטוח שמטרתו מתן מענה לצרכים המתעוררים כאשר אדם נזקק לשירותי סיעוד, כלומר הופך לתלוי במידה רבה בעזרת הזולת לביצוע רוב פעולות היומיום.

בישראל ניתן ביטוח סיעוד בשלושה רבדים:

באמצעות פרק “ביטוח סיעוד” בחוק הביטוח הלאומי;

במסגרת הביטוח המשלים שמציעות קופות החולים;

כביטוח הנמכר בפני עצמו על ידי חברות הביטוח.

בדרך כלל נוצר הצורך בשירותי סיעוד בגיל זקנה, אך הצורך עלול להתעורר גם בגיל מוקדם יותר; כך, לדוגמה, אם חלילה עבר אדם תאונה בגיל צעיר (תאונת דרכים, תאונת עבודה וכדומה), אזי ייתכן ויהיה זקוק לסיוע סיעודי, על אף גילו הצעיר.

פוליסה לביטוח סיעודי הינה הסכם בין מבטח למבוטח ובו התחייבות לתשלום נקוב מראש במקרה בו המבוטח מגיע למצב סיעודי. הגדרת מצב סיעודי אוחדה על ידי המפקח על הביטוח בשנת 2003 בהוראת חוזר מפורטת הכוללת הגדרה אחידה בכל חברות הביטוח.

מהו מקרה סיעודי ?

מצב בריאות ותפקוד ירודים של המבוטח כתוצאה ממחלה, תאונה או ליקוי בריאותי, אשר בגינו הוא אינו מסוגל לבצע בכוחות עצמו חלק מהותי (לפחות 50% מהפעולה), של לפחות Xמתוך 6 הפעולות הבאות (ADL):

לקום ולשכב, להתלבש להתפשט, להתרחץ, לאכול לשתות, לשלוט על הסוגרים להתיינד ממקום למקום באופן עצמאי. 

הוראות המפקח על הביטוח בעניין סף הפיצוי המינימלי בפוליסה סיעודית:

א. מקרה ביטוח הנובע ממצב של אי יכולת לבצע 3 מתוך 6 פעולות, יזכה את המבוטח בלא פחות מ-50% מתגמול הביטוח החודשי.

ב. מקרה ביטוח הנובע ממצב של “תשישות נפש” יזכה את המבוטח ב–100% מתגמול הביטוח החודשי.

כיום לא ניתן לרכוש ביטוחי סיעוד חדשים מחברות הביטוח, אך מבוטחים שקיים להם ביטוח הסיעוד ימשיכו להיות בתוקף ולתת את הכיסוי הנדרש במידת הצורך. 

מחלות קשות 

מהות הכיסוי של ביטוח מחלות קשות הינו מתן פיצוי חד פעמי במקרה של אחד האירועים המפורטים בפוליסה, באמצעות הפיצוי המשולם בפוליסה זו, כך שניתן להתמודד באופן טוב יותר עם מצב בריאות חדש לצד שמירה על רמת חיים נאותה בתקופת המחלה.

ביטוח בריאות 

ביטוח בריאות הוא ביטוח המכסה הוצאות הקשורות לטיפול רפואי. המבוטח משלם סכום נמוך יחסית (“פרמיה”), תמורת תשלום עבור הוצאות רפואיות בסיסיות בעת הצורך. כמו סוגי ביטוח אחרים, המבוטח משלם כדי להקטין את הסיכון הכלכלי שיעמוד בפני הוצאות כבדות בעתיד.

מדוע יש צורך בביטוח בריאות פרטי?

רמה גבוהה

אמצעים מתקדמים

זמינות ושירות מעולים

הרופאים הטובים ביותר

בתי החולים

בחירה אישית וטכנולוגיה מתקדמת וזמינה

אילו כיסויים ניתן לרכוש :

 • כיסוי לתרופות והשתלות.
 • כיסוי להוצאות ניתוח פרטי בארץ או בחו”ל.
 • כיסוי לטיפולים חדשניים הבאים להחליף ניתוח.
 • כיסוי לניתוחים שאינם מכוסים על ידי השב”ן (שירותי בריאות נוספים) של קופות החולים.
 • חוות דעת לפני ואחרי ניתוח עם הרופא המנתח.
 • רפואה אמבולטורית – התייעצות עם רופא מומחה ובדיקות אבחנתיות.
 • רפואה משלימה.
 • קבלת החזר כספי עבור השגחה, שיקום והחלמה לאחר ניתוח קשה.

קרן פנסיה

קרן פנסיה היא תוכנית לביטוח פנסיוני המבטיחה לעובד ולעובד עצמאי תשלום חודשי לכל ימי חייו עם פרישתו מעבודה בהגיעו לגיל פרישה (תוכנית זו קרויה פנסיית יסוד) וכן במקרה של נכות, ופנסיה לשאירים במקרה של מות העובד (תוכנית זו קרויה פנסיה מקיפה). החברות בקרן פנסיה מבוססת על תשלומים חודשיים של העובד ומעבידו (או של העובד לבדו כאשר מדובר בעצמאי). קרן פנסיה היא סוג של קופת גמל.‏[1] מבחינה משפטית, קרן פנסיה היא מאגר נכסים המוחזק בנאמנות על ידי חברה מנהלת (הנאמן) לטובת עמיתים (הנהנים).

קרן הפנסיה נועדה להעניק ביטחון כלכלי לאדם המתפרנס מעבודתו, באמצעות הבטחת הכנסה שוטפת גם במצבים שבהם אינו מסוגל לעבוד. לצורך כך מפרישים עובד שכיר ומעבידו סכומי כסף לחיסכון בקרן פנסיה מדי חודש. החל מ 2017 גם עובד עצמאי מחויב להפריש לקרן פנסיה על מנת לזכות בביטוח פנסיוני.

קרן השתלמות

קרן השתלמות הינה תוכנית חסכון לטווח הבינוני המתאימה הן לשכירים הן לעצמאיים בקרן השתלמות לשכירים ההפקדות הן של העובד והמעסיק כאשר בדרך כלל החלוקה היא עד 7.5% משכרו של העובד ע”ח מעסיק (ניתן להפקיד אחוזים נמוכים יותר) ועד 2.5% משכרו של העובד ע”ח העובד, ובסה”כ 10% מהשכר מופרשים לקרן השתלמות, עד תקרת שכר המתעדכנת מעת לעת.

 

קרן השתלמות לעצמאים מיועדת ליחידים שיש להם הכנסה מעסק או ממשלח יד. קרן השתלמות במעמד עצמאי יכולה להיפתח רק למי שיש לו הכנסות כעצמאי, והוא יכול להפריש מידי חודש או בסוף שנה ולהזדכות עד לתקרה המתעדכנת מעת לעת.

בתום 6 השנים ניתן למשוך את הסכום שנצבר בקרן ההשתלמות כסכום חד פעמי ללא מס רווחי הון או ולהמשיך להפקיד בה כספים.

קרן השתלמות נחשבת לתכנית החיסכון המשתלמת ביותר ולכן מומלץ לא לפדות את החיסכון בתום 6 השנים. עובד/ת שבחרו לא למשוך כספים המופקדים בקרן השתלמות גם לאחר 6 שנות וותק יכולים להמשיך ולהפריש כספים לקרן ואלו יהיו נזילים וחופשיים למשיכה בכל עת ופטורים ממס.

יתרונות קרן ההשתלמות:

ניתן לנייד כספים מקרן השתלמות אחת לשנייה.

מעבר בין קרנות ההשתלמות לא משנה את הוותק הנצבר בקרן

קיימת האפשרות לעבור מקרן אחת לשניה. העברת הכספים בין הקרנות פטורה מתשלום/קנסות .

ניתן ופשוט להשוות את התשואות בין הקרנות השונות ואף להשוות את דמי הניהול .

ניתן לקבל הלוואות של בין 50%-80% בתנאים טובים ללא ערבים וללא צורך באישור הבנק תוך 4 ימי עסקים.

פטורה ממס רווחי הון עד לתקרה המותרת בחוק

נחשבת כאחד ממוצרי החיסכון הכדאיים והרווחים ביותר הקיימים כיום בשוק.

תוכנית חסכון

בימים בהם הריבית נמוכה והרווח נשחק לו מחודש לחודש אנו מציעים לכם לבחור בחלופות אחרות – אנחנו ב Wi מציעים לכם תכניות חיסכון בחברות הביטוח ו/או בבתי ההשקעות לעומת חיסכון בבנק :

“חברות ביטוח לא מוכרות רק כביטוח: הן מציעות גם תוכניות חיסכון, עם כמה יתרונות לא מבוטלים בהשוואה לתנאים שתקבלו בבנק. כמה עולה?, אילו הטבות מס ייחודיות ניתנות למי שחצה את גיל 63? למה הפוליסות מתאימות גם לילדים?

בשנים האחרונות התפתח בבתי ההשקעות וגם בחברות הביטוח תחום פוליסות החיסכון שעשוי להוות אלטרנטיבה טובה לאפיקי ההשקעה והחסכון הנפוצים, כמו קרן נאמנות או ניהול תיקים. לפוליסות חיסכון אלה יתרון בעיקר בחיסכון במנות קטנות לילדים, ובהטבות מס למבוגרים. הפוליסות מציעות מסלולים שונים, כמו מסלול מניות, איגרות חוב,מסלולים שקלים ומסלולים צמודים למדד. כמובן שכל מסלול מאופיין ברמת הסיכון שונה.

אז בעצם איפה כדאי לחסוך כסף ולמה ? רובנו חושבים שהבנק זה המקום הנכון עבורנו, האמנם ?

בימים שבהם הריבית נמוכה והרווח מצטמצם וקטן לו מחודש לחודש – מתברר שיש אפשרויות נוספות.

 אתה חוסך בהוראת קבע לבנק?

 יש לך סכום כסף שנמצא באחת מקופות החיסכון הבנק?

לא מרוצה מהתשואה?

אם כך , אתה חייב לבדוק איתנו אלטרנטיבה נוספת.

חברות הביטוח ובתי ההשקעות פתחו מסלולי חיסכון בתנאים אטרקטיביים ,

עד כמה זה משתלם ולמי בדיוק זה מתאים?

כיום יש לך את האפשרות לחסוך בפוליסת חיסכון פיננסית באמצעות חברת ביטוח. פוליסת החיסכון הינה מכשיר פיננסי חדשני המאפשר לך ליהנות מניהול בהתאמה אישית וממגוון רחב של יתרונות. ניתן לבצע הוראות קבע החל ממאות שקלים וכן בהפקדות חד פעמיות של אלפי שקלים בודדים.

חשוב לזכור ! חסכון זה הוא נזיל – ללא התחייבות ‘לסגור’ את הכספים לתקופה מסוימת , בעל מגוון ופיזור רחב של אפיקי השקעה המאפשר ללקוח להתאים השקעותיו לכל מצב שוק.ניתן לשלב בין מספר מסלולים , ניתן לפזר את החיסכון בין אפיקי ההשקעה השונים ולשלבם עם: אג’ח מדינה , אג’ח קונצרני , מניות וכייוצ”ב .ניתן לעבור בין מסלולי השקעה בכל עת וללא עלויות.

יתרונות נוספים לחוסכים:

 • אין עלויות הקמה .
 • המעבר בין המסלולים גמישים .
 • אין התחייבות לזמן החיסכון.
 • פדיון הכספים בצורה הכי נוחה עבורך .
 • ניתן לקבל הטבות מס עבור ההפקדות .

ביטוח מנהלים

ביטוח מנהלים הוא שם מסחרי ישראלי של תוכנית ביטוח חיים המיועדת לשכירים כחלופה לביטוח פנסיוני – הפרמיה לתוכנית משולמת מדי חודש במסגרת חישוב השכר, ומורכבת משלושה רכיבים: ניכוי מהעובד, הפרשת מעביד לתגמולים, הפרשת המעביד לפיצויי פיטורים. פעמים רבות נלווה לתשלומים אלה תשלום לביטוח אובדן כושר עבודה, על ידי המעביד, או על ידי המעביד והעובד. השם “ביטוח מנהלים” נועד להעניק יוקרה לתוכנית, המיועדת לכלל העובדים, ולא רק למנהלים.

חברות לביטוח חיים פעלו בישראל מאז שנות ה-40 של המאה ה-20 בהנפקת פוליסות לביטוח חיים או פוליסות גמלה (קצבה). עם השנים שונה מבנה הפוליסה, לרבות יכולת לבצע הפרדה בין חלק מהתשלום המיועד לכיסוי ביטוחי (ביטוח כנגד סיכוני מוות או אובדן כושר עבודה) לבין חלק מהתשלום אשר הושקע בתיק ההשקעות של החברה ושולם למבוטח במועד פרישתו. תקנה 42 לתקנות מס הכנסה (כללים לאישור ולניהול קופות גמל) מגדירה את סוגי הפוליסות המאושרות כקופות ביטוח והזכאיות להטבות מס. בין אלה ניתן למנות קופות ביטוח לתגמולים, לפיצויים ולקצבה.

ביטוח מנהלים, ככל ביטוח חיים, מקנה לשאיריו של העובד תשלום במקרה של מותו. כן הוא מקנה לעובד סכום שיינתן לו לעת זקנה, לאחר פרישתו מעבודה. כאשר התוכנית כוללת גם ביטוח מפני אובדן כושר עבודה, היא מכסה גם את הסיכון של נכות. מבנה ההפקדות המקובל ברוב תוכניות ביטוח החיים הוא 6% מרכיב תגמולי עובד, 5% מרכיב תגמולי מעביד, 8.33% מרכיב פיצויים ובנוסף עד 2.5% לרכישת כיסוי מפני אובדן כושר עבודה.

עד לסוף שנת 2007 ניתן היה לחסוך בביטוח מנהלים בשני מסלולים:

מסלול הוני, במסגרתו ניתנו כספי הביטוח, בעת קרות מקרה הביטוח (מוות, זקנה או נכות) בסכום אחד.

מסלול קצבתי, במסגרתו ניתנו כספי הביטוח, בעת קרות מקרה הביטוח, בתשלומים חודשיים למשך כל חיי המבוטח.

החל משנת 2008 בוטלה האפשרות להפקיד במסלול ההוני בכל סוגי הביטוח הפנסיוני, וביטוח מנהלים בכלל זה.

קופת גמל

קופת גמל היא תוכנית לחיסכון ארוך טווח המבוססת על חיסכון בלבד ללא מרכיב ביטוח.

קופת גמל יכולה להיות הן במעמד שכיר כאשר יש הפרשות של העובד והמעביד או במעמד עצמאי – הפקדות עמית בלבד .

עמיתים בקופ”ג נהנים מהטבות מס כמו עמיתים אשר מפקידים לפנסיה /לביטוח מנהלים

יתרונות קופת גמל

חיסכון טהור ללא רכיבי ועלויות ביטוח

מגוון אפיקי השקעה לבחירת העמית

אפשרות מעבר מקופת גמל אחת לאחרת תוך שמירה על זכויותיך

העברת הכספים בין הקרנות פטורה מתשלום ו/או מקנסות

ניתן ופשוט להשוות את התשואות בין הקופות השונות ולהשוות את דמי הניהול

ניתן לקבל הלוואות של בין 30%-80% בתנאים טובים ללא ערבים וללא צורך באישור הבנק תוך 4 ימי עסקים.

חסרונות קופ”ג

ללא מרכיב ביטוח

מאחר וקופות הגמל אינן מעניקות קצבה בפרישה, יהיה על העמית לנייד בגיל הפרישה את הכספים לקופת ביטוח ‘משלמת’, ממנה יקבל קצבה חודשית לאחר פרישתו. אפשרות אחרת היא להוון את הקצבה (כלומר, לקבל סכום חד פעמי), זאת עפ”י תקנות המס ובהתאם להעדפותי

טסים לחו"ל?

אנחנו פה בשבילכם