ליווי עצמאיים

אצלנו העצמאיים מקבלים יותר, העצמאים זכאים לאותן הטבות ודמי ניהול, בדיוק כמו השכירים, למרות שרוב העצמאים מפקידים פחות לפנסיה, פחות להשתלמות, לא מאוגדים, אין להם וועד, לא יודעים ומכירים את התחום, לא תמיד יודעים מה לבקש ולדרוש, עסוקים בלהחיות את העסק שלהם ולא לדאוג לעתיד, אנחנו פה בשבילכם!

אנחנו יודעים איך לשפר את מצב הפנסיה, החסכונות ואת התיק הביטוח, לבדוק איתכם יחד האם ניתן לקבל הלוואות בתנאים מועדפים,  לבדוק שאתם לא משלמים על ביטוחים מיותרים אלא על ביטוחים שאתם באמת צריכים, שאתם לא ממשיכים לשלם פרמיות ישנות ויקרות ושהתעריף מותאם להוזלות שבוצעו בתקופה האחרונה 

אנחנו רוצים לדאוג לכם, לעזור לכם להגדיל את החסכונות, להקטין דמי ניהול, להשיג יותר בתשואות, להיות במסלולי השקעה טובים ונכונים לכם, ולוודא כי אתם ובני משפחתכם מכוסים בהתאם לצרכים שלכם, ניהול וטיפול בתיק באוכלוסייה העצמאית דורש מיומנות מיוחדת התאמת התיק למבנה העסק וההכנסות, הוצאת דוחות לדיווחים לסוף שנה, שינוי בהפקדות, טיפול  בעובדים ליווי וטיפול בתיק הפנסיוני של העסק.

לנו חשוב ללוות אותכם תמיד, הן בתקופות טובות וגם בפחות 

אנחנו דואגים לכם ולאינטרס שלכם!

התהליך עולל 5 שלבים:

שלב איסוף הנתונים

לפרטים >
לאחר אישורכם וחתימתכם על יפוי כח נפנה לקבלת המיידעים מהמסלקה הפנסיונית והר הביטוח.

הכרות ואפיון צרכים

לפרטים >
בפגישת היכרות אנו נסקור ביחד איתכם את כל הנכסים הפיננסים הפנסיונים ואת תיק הביטוח אשר ברשותכם, נקבע מטרות כלליות לטווח הארוך ונאפיין יחד את אסטרטגית ההשקעות וניהול הסיכונים המתאים לכם.

הגשת הצעה ערך

לפרטים >
בעזרת כלי ניתוח מתקדמים, אנו מגבשים תוכנית עבודה לתיק הנכסים שברשותכם על מנת לעמוד במטרות שקבענו יחד, לנצל הטבות מס ולהוזיל עלויות במידה וניתן.

ביצוע שינויים יחד

לפרטים >
ביצוע אופטימיזציה לתיק הנכסים שלכם יתבצע במספר שלבים ויכלול מידה של בירוקרטיה. אנו נלווה אתכם בכל התהליך ונעדכן אתכם בסיום כל שלב.

מעקב ובקרה

לפרטים >
אנו נבצע מעקב הדוק אחר תיק הנכסים שלכם ונרתיע בפניכם במקרים של שינויים בחקיקה, הטבות מס חדשות או אירועים בלתי צפויים בשוק ההון.

נשמח להכיר אותכם

שיתופי הפעולה שלנו

אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם החברות המובילות בענף

טסים לחו"ל?

אנחנו פה בשבילכם