ניהול סיכונים

ביטוח חיים

ביטוח חיים מעניק פיצוי כספי למשפחת המבוטח או כפיצוי חד פעמי או כקצבה חודשית במקרה, של פטירה כאשר הפיצוי מבטיח למשפחה יכולת קיום לטווח ארוך ושמירה על רמת חיים סבירה במקרה של פטירת המבוטח חו”ח.

סכום הביטוח נקבע ע”י המבוטח בעת רכישת הפוליסה, והוא מגדיר את המוטבים שיקבלו את הסכום החד פעמי/הקצבתי לאחר מותו חו”ח.

בעת עריכת הביטוח כדאי לקחת בחשבון שיקולים כמו שכר המבוטח, מס’ הילדים, גיל הילדים, האפשרות של המשפחה להסתמך על מפרנס אחד קיטון צפוי בהכנסתו של המפרנס היחיד צרכים עתידיים של הילדים כגון: תשלום לגנים, קייטנות, חוגים, לימודים גבוהים, מימון חתונה, דירה ועוד.

אנו עובדים מול חברות הביטוח המובילות ומספקים לכל לקוח תוכנית ביטוח המתאימה ליכולתו ולצרכיו, בראייה כוללת של צרכי הקיום שלו ושל משפחתו במחירים הטובים ביותר.

ביטוח נסיעות לחו"ל

הזמנת טיסה? סגרת מלון? תכננת את מסלול הנסיעה? מצוין!
רגע לאחר הזמנתם טיסה חשוב לעשות ביטוח נסיעות לחו”ל על מנת שתהיה לכם הגנה מרבית ונכונה  אם חלילה תצטרכו טיפול רפואי או אם המזוודה התעכבה.

על אף האפשרות לעשות ביטוח באופן ישיר מול החברות אנו מציעים לך לבצע את הביטוח דרכינו.

לכל אחת מחברות הביטוח יש יתרון בביטוח נסיעות חו”ל וחשוב להתאים את אופי הנסיעה ולרכוש ביטוח בהתאם.

העלויות בביצוע רכישה ישירה או דרך סוכן היא זהה לחלוטין אך דרך סוכן תהיה מוגן רגוע ובטוח.

ככה תדעו שמתאימים לכם את הביטוח הנכון עבורכם ועבור הטיול שלכם ואם חלילה תצטרכו  עזרה אנחנו פה ,יש לכם כתובת מהירה ומקצועית לעזור לכם שאתם רחוקים וזקוקים לעזרה.  

עצה שלנו – ביטוח נסיעות חו”ל עושים רק דרך סוכן ביטוח ככה תיסע בראש שקט באמת!

ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי הוא ביטוח שמטרתו מתן מענה לצרכים המתעוררים כאשר אדם נזקק לשירותי סיעוד, כלומר הופך לתלוי במידה רבה בעזרת הזולת לביצוע רוב פעולות היומיום.

בדרך כלל נוצר הצורך בשירותי סיעוד בגיל זקנה, אך הצורך עלול להתעורר גם בגיל מוקדם יותר; כך, לדוגמה, אם חלילה עבר אדם תאונה בגיל צעיר (תאונת דרכים, תאונת עבודה וכדומה), אזי ייתכן ויהיה זקוק לסיוע סיעודי, על אף גילו הצעיר.

פוליסה לביטוח סיעודי הינה הסכם בין מבטח למבוטח ובו התחייבות לתשלום נקוב מראש במקרה בו המבוטח מגיע למצב סיעודי..

מהו מקרה סיעודי

מצב בריאות ותפקוד ירודים של המבוטח כתוצאה ממחלה, תאונה או ליקוי בריאותי, אשר בגינו הוא אינו מסוגל לבצע בכוחות עצמו חלק מהותי (לפחות 50% מהפעולה), של לפחות Xמתוך 6 הפעולות הבאות (ADL):

לקום ולשכב, להתלבש להתפשט, להתרחץ, לאכול לשתות, לשלוט על הסוגרים להתנייד ממקום למקום באופן עצמאי.

כיום לא ניתן לרכוש ביטוחי סיעוד חדשים מחברות הביטוח, אך מבוטחים שקיים להם ביטוח הסיעוד ימשיכו להיות מכוסים בהתאם לסכום שרכשו.

מי שלא רכש ביטוח סיעודי פרטי וגם מי שרכש חשוב לרכוש גם ביטוח סיעודי דרך קופ”ח.

כיסוי למחלות קשות

מהות הכיסוי של ביטוח מחלות קשות הינו מתן פיצוי חד פעמי במקרה של אחד האירועים המפורטים בפוליסה, באמצעות הפיצוי המשולם בפוליסה זו, כך שניתן להתמודד באופן טוב יותר עם מצב בריאות חדש לצד שמירה על רמת חיים נאותה בתקופת המחלה.

ביטוחי מחלות הקשות הורחבו בשנים האחרונות בכל חברות הביטוח ולכן, במידה ויש לך כבר ביטוח מחלות קשות חשוב מאד לבדוק אותו ולראות שהוא מותאם לביטוחים החדשים.

ביטוח בריאות פרטי

ביטוח בריאות הוא ביטוח המכסה הוצאות הקשורות לטיפול רפואי. המבוטח משלם סכום נמוך יחסית (“פרמיה”), תמורת תשלום עבור הוצאות רפואיות בסיסיות בעת הצורך. כמו סוגי ביטוח אחרים, המבוטח משלם כדי להקטין את הסיכון הכלכלי שיעמוד בפני הוצאות כבדות בעתיד.

מדוע יש צורך בביטוח בריאות פרטי?
בביטוחי הבריאות הפרטיים יש כיסויים שאינן קיימים ומכוסים דרך קופ”ח, חברות הביטוח מכסות כיום טיפולים חדשניים, אפשרות לבחירת השירותים לפי הצורך של הלקוח ללא קשר לקופ”ח בה הוא מבוטח. אמצעים מתקדמים, זמינות ושירות מעולים, הרופאים הטובים והמרפאות הטובות ביותר.
בחירה אישית וטכנולוגיה מתקדמת וזמינה.

אילו כיסויים ניתן לרכוש?
כיסוי להשתלות ותרופות שלא בסל, כיסוי להוצאות ניתוח פרטי בארץ או בחו”ל. כיסוי לטיפולים חדשניים הבאים להחליף ניתוח. כיסוי לניתוחים שאינם מכוסים על ידי השב”ן (שירותי בריאות נוספים) של קופות החולים.
חוות דעת לפני ואחרי ניתוח עם הרופא המנתח.
רפואה אמבולטורית – התייעצות עם רופא מומחה, בדיקות אבחנתיות, טיפולים במרפאות כאב ותאי לחץ, כיסי מורחב להריון ועוד. רפואה משלימה.

מי שטרם רכש ביטוח בריאות פרטי אל תחכו, תדאגו לרכוש ביטוח בריאות פרטי בהקדם.

לקוחות שיש להם כבר ביטוח בריאות פרטי – חשוב מאד לבדוק את הביטוח, לראות שהביטוח תואם את התפתחות והתקדמות הרפואה וייתן לך מענה בעת הצורך.

שיתופי הפעולה שלנו

אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם החברות המובילות בענף

טסים לחו"ל?

אנחנו פה בשבילכם